Fabian Lundqvist oljemålning
2018-05-24
546217
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Sydländskt motiv med kvinna, olja på duk, signerad, ca 36x44 cm