Kandelabrar Lennartsnäs

Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs
Kandelabrar Lennartsnäs

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, Frankrike, restauration, 1800-tal, för 4 ljus, förgylld och patinerad brons, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

546211

2018-06-12