Tallrikar Kina 1800-tal
2018-05-28
546190
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 9 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm
slitage, nagg, sprickor