Petter Thoen färglitografi
2018-06-03
546174
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 91/250, färglitografi, ca 31x46 cm