Petter Thoen färglitografi
2018-06-03
546173
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 186/350, färglitografi, ca 32x46 cm