Petter Thoen
2018-05-30
546129
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 199/350, färglitografi, bildmått ca 46x32 cm