Göran Hahne färglitografi
2018-05-23
546105
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN HAHNE (född 1943): Skärgårdsmotiv, signerad G Hahne, färglitografi, 333/360, 37x54 cm