Jardiniere Jugend nysilver
2018-05-23
546056
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JARDINIERE, nysilver, 1900-talets början, jugend, oval form, med hänklar, insats i glas, längd ca 36, höjd 13 cm
Nagg