Ljuskrona i gustaviansk stil
2018-05-23
546040
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mässing, för 5 ljus, behängd med olikformade prismor, höjd 60, diameter 47 cm
Bruksslitage