Ardy Strüwer blandteknik
2018-05-23
546032
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939), "Gran Canaria", signerad och daterad- 1978, blandteknik, 26,5x23 cm