Fohundar porslin
2018-05-23
546014
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOHUNDAR, 1 par, porslin, Europa, 1900-talets slut, glaserade i vitt, hona och hane, höjd ca 21 cm
Nagg