Barbro Nilsson rölakan
2018-05-29
545966
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
BARBRO NILSSON, "Falurutan, grå", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1952, rölakan, signerad AB MMF BN, ca 205x145 cm
Fläckar, fransarna med slitage