Penseltvätt
2018-05-24
545940
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PENSELTVÄTT, porslin, Europa, 17/1800-tal, polykromt bemålad, höjd ca 19 cm, längd 22 cm
Lagningar