Ernst Billgren
2018-05-23
545935
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Torparflickan" ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 54/170, färglitografi, 76x78 cm,
Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004