Porslin Kina
2018-05-26
545859
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTOR, KOPPAR, 12 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 6-16 cm
Nagg, sprickor