Litografiskt blad
2018-05-23
545803
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LITOGRAFISKT BLAD, "Berceuse", Frankrike, 1900-talets början, 27x21,5 cm