Bruno Mathsson & Piet Hein superellips
2018-05-25
545600
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, fanerat i björk, 4 silvergrå spännben i metall, etikettmärkt "Bruno Mathsson International", höjd ca 70,5 cm, skivans mått 180x90 cm
Bruksslitage, fläckar undertill, ställvis stötmärken i skivan