Fåtöljer 1 par "Poppea" TRIANGOLO
Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Poppea", TRIANGOLO By Arte & Cuoio, design av Enrico Tonucci, Italien 2000-tal, stomme i rostfritt stål, sits i formpressat rött läder, brännmärkta, sitthöjd ca 38 cm
Lätt bruksslitage
545485
2018-05-22