Stekfat Kina 1700-tal
2018-05-26
545469
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av blommor i underglasyrblått, längd ca 34-41 cm
Båda faten med omfattande lagningar