Bengt Landin färglitografi
2018-05-22
545453
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933), Pierrot och 2 Henri Rosseau, signerad Bengt Landin 1974, numrerad 34/70, färglitografi, bladet blindstämplat Galerie Prisma, Sweden, ca 74,5 x 59 cm