Peter Dahl färglitografi
2018-05-22
545436
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Dans", signerad och daterad Peter Dahl 79, EA, färglitografi, bildyta ca 37,5x26,5 cm