William Gislander oljemålning
2018-05-22
545399
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Havsmotiv, signerad och daterad William Gislander 1921, olja på duk, ca 67x99 cm
Krackelering