Fällbord 1800-tal
2018-05-22
545394
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva med rotfanér, centralben med 3-delad fot, diameter ca 88, höjd ca 73 cm
Rernoverat