Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, modell Axet, träskuren dekor, textilklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage
545393
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här