Trädgårdsurnor 1 par
2018-05-22
545387
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, omkring 1900, höjd ca 35, diameter 45 cm, förhöjningsringar medföljer
En med lagning, senare bemålning, rostskador