Desiré Merny oljemålning
2018-05-22
545308
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DESIRÉ MERNY (Belgien, 1865-1947): Skogslandskap, signerad Merny, olja på duk, ca 64x90 cm