Väggplakett
2018-05-25
545295
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGPLAKETT, försilvrat vitmetall, 1900-talets första hälft, möjligtvis Spanien, relief dekor föreställande gud och christ omgiven av putti, stämplat ´***llo registrado´ plakettsstorlek 34.5x27.5 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning