Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali II, 1980-tal, signerad i trycket, numrerad 2507/5000, Arches, färglitografi efter originalcollage, ca 90x63 cm
Examinerad ur ram
545293
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här