Fiol

Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol
Fiol

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

FIOL, daterad 1909 och numrerad, fiolens längd ca 53 cm

Slitage

545276

2018-05-19