Oidentifierad konstnär 1800-talets slut
2018-05-19
545256
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, "A hearty welcome", färglitografi, figurscen, reklam för Pears, stämpelmärkt, bildmått 49,5x69 cm