Roland Svensson
2018-05-19
545249
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Nassa", signerad Roland S, litografi, 27x37 cm, signerad och numrerad 2/6