Peter Dahl färglitografi
2018-05-19
545239
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Lamporna", signerad Peter Dahl, 111/210, färglitografi, bladmått ca 80x60 cm