Saltkar England London Carrington & Co
2018-05-19
545229
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALTKAR, 1 par, sterlingsilver, England, Carrington & Co (etabl. 1780), London 1930, på bladhölstrade tassar, invändigt med spår av förgyllning, längd ca 8,5, höjd 4 cm, vikt ca 229 g
Smärre slitage