Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Byväg, otydligt signerad och daterad 1922, olja på duk, ca 39x30 cm
545209
2018-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här