Orientmatta
2018-05-25
545188
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Afghanistan, inklusive vävda avslut ca 308x244 cm
Slitage, ställvis hårdare, kortsidor delvis med skador med skador på vävd avslutning, mindre spår av äldre malangrepp