Patrick William Adam oljemålning
2018-05-23
545174
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
PATRICK WILLIAM ADAM (1854-1929): Motiv från Paris, signerad och daterad PW Adam 1895, olja på pannå, ca 22x28 cm