Bordslampfot mässing
2018-05-19
545152
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets mitt, barockstil, mässing, höjd ca
Bruksslitage