Fåtölj Carl Malmsten
2018-05-26
545029
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CARL MALMSTEN, "Farmor", fåtölj, ben i bok, sitthöjd ca 44 cm
slitage, klädsel med skador