Theo Tobiasse färglitografi
2018-05-23
545001
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, färglitografi, signerad, bladmått ca 57x77 cm