Bengt Lindström färglitografi
2018-05-18
544979
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 70/99, färglitografi, ca 65x45 cm