Mosse Stoopendaal oljemålning
2018-05-18
544917
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MOSSE STOOPENDAAL(1901-1948): "Hare i sommarskog", signerad Mosse Stoopendaal samt a tergo betitlad och signerad Mosse St-l 1944, olja på duk, 50x70 cm