Victor Vasarely litografi
2018-05-19
544900
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, numrerad 73/250, färgserigrafi, bladmått ca 58x54 cm
Oramad, bladet böjt efter att ha varit ihoprullat