Bengt Lindström oljemålning
2018-05-18
544841
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, olja på duk, ca 19x25 cm