Bordslampor 1940-tal
2018-05-18
544791
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika, 1940-tal, mässing med trä montering, höjd ca 35-38 cm
Bruksslitage