Halskedja 18 k guld x-länk
2018-05-22
544790
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HALSKEDJA, 18 k guld, x-länk, stämplad M.K:S Guldsmedsatelier Ab, Stockholm 1962, längd ca 38 cm, vikt ca 25,9 g
Länk med lagningar