Rune Persson oljemålning
2018-05-18
544773
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 80x95 cm