Leopold Fare oljemålning
2018-05-18
544763
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEOPOLD FARE (1926-1996): Figurkomposition, signerad Fare, olja på duk, ca 88x133 cm