Ring 18 k guld rubin diamanter
2018-05-19
544704
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RING, 18 k guld, fantasislipad rubin, navett- samt briljantslipade diamanter totalt ca 0,56 ct, engelska stämplar, ringstorlek ca 19 mm, vikt ca 5,1 g
Rubin med fasettnagg