Charles Sjöholm oljemålning
2018-05-17
544638
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Caféscen, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 35x27 cm