Öronlappsfåtölj
2018-05-18
544605
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, djuphäftat skinn, dekorspikning, sitthöjd ca 44 cm
Smärre slitage